PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201}
7,0 22 012
ocen
7,0 10 1 22012
6,5 6
ocen krytyków
Z archiwum X: Pokonać przyszłość
powrót do forum filmu Z archiwum X: Pokonać przyszłość

super im wyszło

użytkownik usunięty
napruto

tylko że jest po najniższej lini oporu robiony.... ekipa starszych Panów knuje przeciwko całemu światu.... tajna baza kosmitów pod lodami Antarktydy; jeden człowiek niszczy ogólnoświatową intrygę; wirus przenoszony przez robaki i wielkie cysterny, okrąglaste i zielone głowy kosmitów z oczami jak oliwki czy ucieczka przed helikopterem po polu kukurydzy..... czy tylko ja mam Deja Vu??

ocenił(a) film na 9

Archiwum X zawsze czerpało przecież z innych filmów. Amerykańskie seriale stają się zresztą kultowe kiedy podrabiają filmowe klasyki. Błędem tego filmu było to, że twórcy piszący scenariusz byli nastawieni jakby kręcili kolejne odcinki serialu dlatego wysysają części innych filmów. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale innym może.

napruto

Z upływem lat film jest o dziwo coraz lepszy, to pewnie zasługa transformersow i innego tego typu badziewia bo na ich tle to naprawdę cudo;]

ocenił(a) film na 8
napruto

Było co być powinno. Zły rząd federalny, tajny rząd światowy, kosmici, spiski, Mulder i Scully walczący z cieniem oraz indolencją szefostwa FBI. Dziwi mnie tylko jedno. Skoro już Fred Flintstone nakopał kosmitom to czemu nie dali sobie spokoju z Ziemią trochę wcześniej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones