PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 832 071
ocen
7,6 10 1 832071
7,9 52
oceny krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

Po obejrzeniu go w kinie w 1999 roku niezbyt byłem zachwycony pomimo na prawdę przełomowych efektów specjalnych. Teraz po latach doceniam wkład tego filmu w rozwój filmów akcji/SF i z perspektywy czasu widzę że niewiele lepszych "dzieł" powstało później. Na tle badziewia jakie powstaje od lat w tym gatunku to Matrix wypada wyjątkowo dobrze chociaż nie jest to film który kocham tak jak wielu jego fanów.

armarange

Świetne efekty specjalne są tylko w Matrixie dodatkiem do równie świetnej fabułu fabuły

ocenił(a) film na 8
nemo899

To prawda. Fabuła niezła ale nie jest oryginalnym wymysłem Wachowskich.

armarange

ale zrobili to w tak smakowity sposób, że to oni zostaną zapamiętani

ocenił(a) film na 8
nemo899

Kto ma kasę jest zapamiętany. Mieli kasę i predyspozycje do tego by to nakręcić więc to zrobili. Sprawiedliwości na tym świecie nie ma. sam film wspominam miło

armarange

sama kasa nie wystarczy, trzeba mieć jescze talent. Przykład - "Kac Wawa". Mieli kasę , a wyszła kicha.

ocenił(a) film na 8
nemo899

" Mieli kasę i predyspozycje do tego by to nakręcić więc to zrobili"

armarange

"Kto ma kasę jest zapamiętany."

ocenił(a) film na 8
nemo899

W dalszym zdaniu piszę też o predyspozycjach więc nie manipuluj moim przekazem i odnieś się do całości wypowiedzi. Predyspozycje u Wachowskich mogą oznaczać talent. Moja wypowiedź składa się z kilku zdań. Drugie zdanie uzupełnia pierwsze które zacytowałeś.

bez odbioru

armarange

"Kto ma kasę jest zapamiętany." było odpowiedzią, na moje stwierdzenie "zrobili to w tak smakowity sposób, że to oni zostaną zapamiętani", co można zrozumieć, iż jedyną istotną rzeczą jest kasa i nic innego nie ma znaczenia np. talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones