PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 831 926
ocen
7,6 10 1 831926
7,9 52
oceny krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

Ulubione SF

ocenił(a) film na 8

Wpisujcie swoje ulubione filmy Science Fiction. Moje ulubione :

Gwiezdne wojny, wszystkie części

Mój własny wróg

2001: Odyseja Kosmiczna

Matrix

Park Jurajski-według mnie najlepsza muzyka w historii w tym filmie ze wszystkich SF

Alien Planet

Planeta Małp

ocenił(a) film na 8
KopsonKrk

Projekt Forbina, Człowiek, który się nieprawdopodobnie zmniejsza , Ciemna gwiazda, Alphaville , Fahrenheit 451, Zakazana planeta, Ostatni brzeg, Watchmen. Incepcja, Brazil. Stalker, Terminator, Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje . Truman Show Matrix. Łowca androidów, Obcy - 8. pasażer "Nostromo Mechaniczna pomarańcza 2001: Odyseja kosmiczna

ocenił(a) film na 9
jos_fw

A jakie seriale z gatunku sci-fi uważasz za najlepsze? Gdyby ktoś poprosił Cię o to żebyś polecił mu jakieś pozycje to, jakie tytuły byś wymienił?

ocenił(a) film na 8
mstrojny6

Z serialami w SF jest - delikatnie ujmując - średnio. Bardzo mi się ostatnio spodobał miniserial (są już dwa sezony) "Czarne lustro". Ciekawa jest "Utopia". Sentymentem darzę "Star trek" i "Kosmos 1999" (choć ten ostatni sobie powtórzyłem i nędzne to, ale ze szkoły się kiedyś urywałem, by to oglądać). Lubię starą wersję Battlestar Galactica. Firefly też niezły.

ocenił(a) film na 9
jos_fw

Dziękuje za informacje. Może za jakiś czas spróbuje się zapoznać z którymś z wymienionych przez Ciebie tytułów.

ocenił(a) film na 9
KopsonKrk

Fahrenheit 451, Mechaniczna pomarańcza, Tajemnica Andromedy, Terminator, Park Jurajski, Matrix.

ocenił(a) film na 9
mstrojny6

Przez ciemne zwierciadło, RoboCop.

KopsonKrk

Matrix
Moon

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Łowca androidów, Piąty element, 12 małp, Matrix, Ghost in the Shell, Alien, Truman Show, Animatrix, Faceci w czerni, Ostatnia miłość na Ziemi, Interstellar, Akira, S1m0ne, WALL·E, Raport mniejszości, Stalker, Snowpiercer, Głębia, Hardware, Brazil, Atlas Chmur, A.I. Sztuczna inteligencja, Terminator, Solaris (2002), E.T, Moon, Matrix Reaktywacja, Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje.

ocenił(a) film na 8
KopsonKrk

Dołączam Kosmicheskiy reys: Fantasticheskaya novella, który przed chwilą obejrzałem (dostępny na YT) - rewelacja z lat 30. Dobrze jest znać język rosyjski oglądając to, ale nie jest to chyba konieczne.

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Te co Ty wymieniłeś plus 12 Małp Piąty Element Łowca Androidów Powrót do Przyszłości Terminator 1 cześć i 2

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Matrix
Incepcja
Moon
Na skraju jutra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones