PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 831 926
ocen
7,6 10 1 831926
7,9 52
oceny krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

MAJSTERSZTYK !!!

ocenił(a) film na 10

Genialny! Jeden z Najlepszych filmow w historii kina!

użytkownik usunięty
peterson23

To prawda! To skandal że ten film nie znajduje sie w TOP 100!!!

ocenił(a) film na 10

Racja, skandal! Film bardzo długo był nawet w top 10, jesli dobrze pamiętam, ale później jakieś dzieciaki zaczęły masowo wystawiać 1 :/

ocenił(a) film na 1
w00cash

no i dobrze zrobiły sam też tak postąpiłem

ocenił(a) film na 9
patmar0

Zal mi Ciebie.. żaden film na taką ocenę nie zasługuje. Kretyn ;/

Ten film to kamień milowy filmów akcji. Od niego zaczęły się wszystkie cud scenki ze zwolnieniami czasu, świetne sceny akcji itp.

To ty jesteś tutaj płytkim dzieckiem..

To które miejsce zajmuje na filmwebie nie wpływa na ocenę filmu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
peterson23

Widzę, że Matrix u tych "dwóch panów" powyżej (kolegów z gimnazjum) cieszy sie ogromna popularnością w stylu 1/10, ale nie dziwie się im, z reguły na wszelkie filmy uznane za kanon, właśnie takie noty wystawiają, np "Milczenie owiec", (może jakiś problem ze zrozumieniem", albo za dużo tego co na obrazku ma po lewej "patmar0". W ten sposób specjalnie oceniają pozycje zaniżając ogólną ocenę.. tylko nie wiem po co?? Chyba dla własnych "jaj", chyba że "patmar0" jest fanem Belga Jean Clauda van Damme bo ocenia je na 10/10 jako arcydzieła. Panowie troche powagi, filmweb nie jest dla ludzi tacy jak Wy, którzy robią sobie najogólniej "jaja", zważywszy, że "Matrix" (przede wszystkim 1-cześć)przeszedł już dawno do kanonu filmów uznanych jako "lektura obowiązkowa"

ocenił(a) film na 10
peterson23

heh, cieszę się że mam gust odmienny od co niektórych. Pisząc najogólniej uwielbiam Matrixa. A co do bajek. Mam gumisie ocenione jako bardzo dobrą bajkę. Lecz dawałem tą notę "patrząc przez pryzmat dzieciństwa". Sie pamięta dawne niedziele w zimowe wieczory ;] Film Wachowskich to kultowa produkcja. Nic tego nie zmieni. Co najwyżej mogą pofrustrować niektóre wypowiedzi.. huh. peace

ocenił(a) film na 10
djadamus

podzielam Twoją opinie, pozdrawiam!!!!!!!!

użytkownik usunięty
peterson23

takie świetne połączenie atrakcyjnego obrazu z atrakcyjną treścią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones