PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 832 119
ocen
7,6 10 1 832119
7,9 52
oceny krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

Pomyśl człowieczku jak mały jesteś.Jesteśmy częścią systemu z którego ciężko się wyrwać-
bo nie wiesz co jest dla ciebie lepsze-spać....czy się obudzić.
Według mnie to Arcydzieło-pod każdym względem...muzyka,aktorstwo,klimat,zdjęcia!!

BON

+rodzaj fantazji

popup

+wrażenie czegoś czego jeszcze nie było

ocenił(a) film na 10
BON

to własnie ameryka miała być tą wolnością dla człowieka...

BON

Wysoka ocena raczej za genialne połączenie wszystkiego w całość. Genialny obraz + genialna fabuła.

nijak

+ obraz i choreografia

popup

Pamiętam z klasą w liceum kiedyś poszliśmy na MAtrixa do kina.Byłem jednym z nielicznych,którzy opuszczali salę z zażenowania.Jak dla mnie ten film nie ma żadnego przesłania.To tylko efekty specjalne i bezsensowna nawalanka.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że Twoja opinia świadczy o Tobie i nie ma nic wspólnego z Filmem?

popup

Jak to nei ma nic wspólnego z filmem?Przecież dla mnei ten film to tylko efekty specjalne i bezsensowna nawalanka nigdy nie zrozumiem jak w tym czymś można było zobaczyć coś więcej.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że wypowiedź osoby mającej problem ze zrozumieniem filmu świadczy o niej samej, a nie o filmie?

popup

Przepraszam bardzo,ale co w tym filmie było do rozumienia?

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że skoro nie dostrzegłeś iż było coś do zrozumienia w tym filmie, to potwierdziłeś tym samym, że nie zrozumiałeś tego filmu?

popup

Nie wiem co może być do zrozumienia w efektach specjalnych i sztukach walki.Po prostu w tym filmie nie było niczego innego,taka prosta bezsensowna nawalanka,coś jak stary film karate na vhs tyle,że wzbogacony o efekty specjalne.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że skoro nie umiesz cokolwiek dostrzec w tym filmie, to tym samym nie jesteś w stanie zrozumieć tego filmu?

popup

Nikt by w tym filmie nie potrafił nic dojrzeć bo najzwyczajniej w świecie nie ma czego.Ciekaw jestem co można dojrzeć w sztukach walki wzbogaconych o efekty specjalne?Nawet nie potrafisz podać żadnych argumentów co niby dostrzegłeś w tym filmie.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że środki które aplikujesz sobie wspólnie z panem smalczyk130 mają wpływ na układ nerwowy i utrudniają ci zrozumienie czegokolwiek, w tym również filmów?

popup

I dalej nie podajesz żadnych argumentów.Skoro ten film był taki fantastyczny to podaj mi argumenty co w nim było takiego czego ja nie zrozumiałem, a nie cały czas piszesz to samo.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że bez sensu prosisz o argumenty, skoro i tak będziesz miał problem ze zrozumieniem ich z tych samych powodów z jakich nie umiesz zrozumieć filmu?
Poza tym nikt nie może zaprzeczyć, że to jest fantastyczny film, bo przezcież należy do gatunku Sci-Fi.

popup

Ja akurat nie przepadam za science-fiction.Zresztą masz rację ty widocznie widzisz jakieś przesłanie w tym filmie ja go nie widzę i pewnie nie wiem jakie byś mi argumenty podał i tak bym je wyśmiał bo po prostu niemożliwym jest niezrozumienie czegokolwiek w filmie o sztukach walki wzbogaconych o komputerowe efekty specjalne.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że wyśmianie przez Ciebie dowolnych argumentów świadczy o braku o umiejętności oglądania ze zrozumieniem i nie ma nic wspólnego z Filmem?

popup

A zdajesz sobie sprawę,że piszesz bzdury.które przeczą o braku logicznego myślenia?

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, ze nie możesz oceniać logicznego myślenie innych, skoro sam nielogicznie myślisz?

popup

Niestety,ale się mylisz.Nielogicznie myślisz ty i tobie podobni,którzy w nawalance wzbogaconej o efekty specjalne widzą jakieś przesłanie.Tym zdaniem kończę z tobą dyskusję gdyż nie będe się zniżał do twojego poziomu.Bez odbioru.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że nie możesz tej wymiany zdań nazwać dyskusją, ponieważ nie zrozumiałes co do Ciebie piszeszę, podobnie jak nie dałeś rady zrozumieć tego filmu?

popup

Skończ już pisać te bzdury i idź sobie włącz kolejny raz Matrixa.Już ci napisałem,że nie mam zamiaru zniżać się do poziomu idioty.Nie odpisuj więcej bo ten post był ostatnim na,który ci odpisałem.

Andrzejek324

Zdajesz sobie sprawę, że pomimo, że nie masz zamiaru to cały czas zniżasz się do tego poziomu o którym piszesz i masz dziwne upodobanie w ogłaszaniu wszem,że masz brak umiejętności rozumienia tego co oglądasz?

Andrzejek324

To ty skończ pisać brednie pokroju smalca. Jak masz ochotę swe debilizmy wygłaszać to wygłaszaj go smalcowi, zapewne zgodzi się z tobą w 100% bo wiadomo tylko debil uzna debilizmy za mądrość.

BON

Pamiętam z klasą w liceum kiedyś poszliśmy na MAtrixa do kina.Byłem jednym z nielicznych,którzy opuszczali salę z zażenowania.Jak dla mnie ten film nie ma żadnego przesłania.To tylko efekty specjalne i bezsensowna nawalanka.

ocenił(a) film na 9
BON

Dokładnie. Do tego w 1999 ten film po prostu miażdżył...

s0ap

Nigdy nie zrozumiem czym niby miażdżył?Efektami specjalnymi?Dla mnie to coś to jedynie efekty specjalne i nawalanka.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

To tylko świadczy o tobie .Dobrze ,ze Kariera Nikosia Dyzmy miażdży (u ciebie 10/10) ma glebie i niesamowite wręcz przesłanie ,cud miód i arcydzieło :)

Danio31b

Przede wszystkim to są dwa różne gatunki filmowe,więc porównanie tych filmów jest bezsensowne.A po drugie Kariera Nikosia Dyzmy jest znakomitą komedią.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

A matrix jest arcydziełem wśród filmów S-F i akcji

Danio31b

Być moze dla fanów science-fiction tak jest.Jednak ja jak ten film miał premierę będac z klasą na nim w kinie,tylko czekałem kiedy się skończy.Dla mnie ten film to jedynie nawalanka wzbogacona o efekty specjalne.

ocenił(a) film na 1
Danio31b

Matrix jest słabiakiem wśród filmów science-fiction, 1% science i 99% fiction.

Raze

Skoro napisał to Atoirtap, który wielokrotnie ośmieszył się spamując na tutejszym forum, to MUSI być prawda.

ocenił(a) film na 1
nemo899

Tutaj się produkujesz "małoto"? http://www.filmweb.pl/user/popup

Raze

No co ty. Przecież MUSISZ pisać prawdę skoro zbanowali ci konta za bezsensowne wypowiedzi.

http://www.filmweb.pl/user/Effie_Trinket
http://www.filmweb.pl/user/Igzekutor

ocenił(a) film na 1
nemo899

Nie zamierzam się z tobą wykłócać trollu, udzielasz się tylko tutaj i nie widać twoich ocen, widzę, że prowokujesz. Dla mnie EOT. Nie będę cię już więcej karmił trollu.

ocenił(a) film na 1
nemo899

Ile cioto, jeszcze takich samych kont założysz?
http://www.filmweb.pl/user/nemo989

Raze

Nie jestem tym co ty, bo nie podszywałem pod kobietę jak ty.
Prowokujesz ty sam, wygłaszając jawnie bezsensowne opinie na temat filmu.

ocenił(a) film na 1
nemo899

Od tego jest forum by wygłaszać swoją subiektywną opinię bo opinia każdej osoby jest subiektywna. Nie jest dlatego łatwo powiedziec o każdym filmie w sposob obiektywny. Gdyby to chodzilo "Kac Wawe" to mógłbym powiedziec: "ludzie trzymajcie sie od tego shitu z daleka", ale nie jesli chodzi o ten film. Absolutnie nie!

Raze

Możliwe, że każdy wyraża subiektywną ocenę, jednak pomimo tego jedni piszą mądrze, a inni bezsensownie.

ocenił(a) film na 1
nemo899

Znowu argumentujesz jak dzieciak i nieświadomie sam znowu siebie ośmieszasz. Tak, zaspamowałeś spod swoich multikont inne konta propozycją przekazania prywatnego numeru telefonu.

Jestem osobą , która wytyka twoje manipulacje, które prowadzisz używając multikont i od dwóch lat nie dajesz wypowiadać się swobodnie forumowiczom. Jestem również osobą, która zwraca ci uwagę na bezsens argumentów typu "nie doceniasz jak Matrix jest genialny bo nie jesteś mało inteligentny" i uważasz, że znokautujesz takim stwierdzeniem oponenta (niby, że ma być w tym momencie upokorzony - nie lubi Matrixa - wstyd i hańba). Człowieku, nie trzeba być na Marsie , aby wypowiadać się o filmie "Misja na Marsa".

przynajmniej wiemy, że zachwalanie Matrixa za pośrednictwem pracowicie tworzonych multikont wynika z pobudek osobistych. Przynajmniej dobrze ,że w swoim własnym mniemaniu uważasz ,że masz jaja.

Raze

..już wcześniej było wiadomo, że jesteś trollem. Nie ma ratunku dla Atoitrapa. Jak z poczuciem tożsamości płciowej u Pani Effie Trinket?

ocenił(a) film na 1
nemo899

skończ ćpać, a facjata w moim zdjęciu do profilu to gwiazda Boogeymana i Matrix Rewolucje.

Raze

Nie muszę kończyć tego co ty, dzięki temu nie mam takich problemów co ty.

ocenił(a) film na 1
nemo899

to jest otwarte forum i każdy ma prawo pisać tutaj pisać co chce i oceniać jak chce i ci nic do tego, niemoto. Od dwóch lat nie dajesz wypowiadać się swobodnie forumowiczom. Jestem również osobą, która zwraca ci uwagę na bezsens argumentów typu "nie doceniasz jak Matrix jest genialny bo nie jesteś mało inteligentny" i uważasz, że znokautujesz takim stwierdzeniem oponenta (niby, że ma być w tym momencie upokorzony - nie lubi Matrixa - wstyd i hańba).

Raze

..już wcześniej było wiadomo, że jesteś trollem. Nie ma ratunku dla Atoitrapa. Jak długo masz zamiar zakładać kolejne konta, po kolejnym banie konta? Dlaczego sprawiało ci przyjemność udawanie kobiety, kiedy udawałaeś ją zakładając kolejne konto Effie_Trinket? Dlaczego przypisujesz to co robisz innym?

ocenił(a) film na 1
nemo899

Zdajesz sobie sprawę, że wypowiedź osoby mającej problem ze zrozumieniem co się do niej pisze świadczy o niej samej, a nie o filmie?

Raze

To było gdzieś w tym temacie. Rozumiem. Nie masz własnego rozumu, to musisz kopiować wypowiedzi innych. Jako Atoitrap często tak robiłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones