PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 831 670
ocen
7,6 10 1 831670
7,9 51
ocen krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

aby nakręcili "Matrixa". Ten film zmienia świadomość. Potem już nie jest sie tym samym człowiekiem. Mówię to bez przekąsu

ocenił(a) film na 9
Zen1000

podobnie było u mnie:) do tego "american beauty", tez z genialnego, 1999 roku (nie wspominajac juz o "fight clubie")

Zen1000

to samo czułem już po pierwszym obejrzeniu

Zen1000

Co co udało im się w Matrix-ie już w "Jupiter: Intronizacja" nie bardzo. Szkoda, że nie potrafią utrzymać tak wysokiej jakości realizacji jak w Matrixie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

Raze aka atoirtap aka Selene_Corvinus aka Loki_Jotunheim, nie boisz się, że osoba która pisze o kradzieży pomysłu, bo trawa jest zielona, może wzbudzać pewne podejrzenia względem siebie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

Raze aka atoirtap aka Selene_Corvinus aka Loki_Jotunheim, nie boisz się, że osoba tak bardzo upierająca przy argumencie, iż coś jest "plagiatem", bo trawa też jest zielona, może wzbudzać pewne podejrzenia względem siebie?

użytkownik usunięty
nemo899

Erystyczne wybiegi jako atoirtapowska taktyka.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka#Metody_erystyczne_.28wed.C5.82ug_Schopenh auera.29

takie sztuczki i tak nie uchronią Raze aka atoirtap aka Selene_Corvinus aka Loki_Jotunheim przed ośmieszaniem się opinią, że coś jest plagiatem, bo trawa jest zielona jak w innych filmach.

użytkownik usunięty
Zen1000

odważne skojarzenie, ale coś w tym jest

Zen1000

Dla mnie jest to ich najlepszy film

popup

no to potwierdzasz, że doznali olśnienia

skuryn

trzeba mieć też warsztat, sama olśnienie nie wystarczy

użytkownik usunięty
Zen1000

Ja tam wiedziałam to wszystko przed obejrzeniem filmu i on tylko potwierdził moje przypuszczenia.

ocenił(a) film na 10
Zen1000

Oj tam zaraz Bóg ... Faktem jest że natchnienie mieli nieziemskie ;)

Zen1000

Haha pamiętam jak czytałam felieton Marka Oramusa, który napisał że o Matriksie za parę lat nikt nie będzie pamiętał. No, jako pisarz fantastyki to nie wykazał się za dużym wglądem w przyszłość...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones